Praca

Jesteś osobą dynamiczną, kreatywną, zawsze chciałeś uczyć? Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w 44 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów!

W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu

i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie ponad 93 miasta w całej Polsce.

Pełna oferta programów nauczania Szkoły Muzycznej Yamaha została zamieszczona w linku Programy.

Co oferujemy?

• Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA w Zamościu.
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia organizowane przez Yamaha Europa GmbH.
  • Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA.
  • Pełne wsparcie metodyczne (podręczniki nauczania, płyty CD, dyskietki itp.).
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Czego oczekujemy?
    Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których praca jest pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną i predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Kontakt
    Wszystkich zainteresowanych pracą w YSM w Zamościu prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: zamosc@yamahaszkola.pl

lub listownie:
    Szkoła Muzyczna Yamaha, ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość